درباره پرشین مهاجر

کاریابی بین المللی پرشین مهاجر دارای مجوز رسمی فعالیت از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی است که با شماره ی ۱۰۰۶۲۴ درآن وزارتخانه به ثبت رسیده است. موسسه پرشین مهاجر افتخار دارد از زمان شروع فعالیت چندین ساله خود با داشتن تجربه کافی در زمینه تهیه انواع ویزاهای کاری و اقامتی با همکاری تیمی کارآمد از وکلا و مشاورین مهاجرت به هموطنان خود ارائه خدمات نماید.

پرشین مهاجر ازجمله موسسه های مهاجرتی است که درهمه زمینه های اعزام نیروی کار و مهاجرت از روشهای نیروی متخصص،خود اشتغالی، فامیلی، سرمایه گذاری و کارآفرینی فعال بوده و با وجود مدیریت و کارشناسان مجرب وباتجربه به عنوان مهمترین عامل موفقیت، همواره بالاترین درصد موفقیت در انجام کلیه روشها در سالهای اخیر داشته است.

صداقت، برخورداری از تیمی کارآمد، نگاهی تخصصی و دقیق به پرونده های مهاجرتی، ارائه خدمات سریع و با کیفیت به مشتریان و اشراف کامل به محدوده وسیعی از برنامه های مهاجرتی از عوامل موفقیت شرکت پرشین مهاجر و رضایت مشتریان در سال های اخیر می باشد تا جاییکه بیشترین مراجعین شرکت از طریق معرفی مستقیم موکلین قبلی بوده که خدمات ما را تجربه کرده اند.

اهداف

با توجه به تنوع روش های مهاجرتی، هدف اولیه و اصلی شرکت و تیم مهاجرتی پرشین مهاجر این است که  مطمئن ترین،  بهترین، سریع ترین و کم هزینه ترین روش متناسب با شرایط  هر شخص را معرفی و با انجام فرایند اخذ  ویزا و اقامت،  متقاضیان را با کمترین مشکل و حاشیه به هدف نهایی برساند. از دیگر اهداف عمده شرکت کمک به متقاضیان در زمینه ارائه بهترین طرح های توجیهی جهت متقاضیان سرمایه گذاری و کار آفرینی در کشورهای مقصد میباشد تا با تحلیل بازار هدف و بررسی دقیق مشکلات و راهکارهای شروع یک بزینس جدید با بیشترین احتمال موفقیت و با کمترین هزینه فعالیت اقتصادی پر سودی را تجربه کنند.

چشم انداز

در سال های گذشته با اعلام نیاز کشورهای مختلف جهت جذب نیروهای متخصص مورد نیازشان همواره شاهد افزایش روزافزون تقاضای مهاجرت بوده ایم که در این بین میتوان به کشورهای اتحادیه اروپا،  استرالیا،  کانادا و آمریکا به عنوان مهمترین مقاصد اصلی مهاجرین اشاره کرد. دفتر کاریابی بین المللی پرشین مهاجر برآن است تا با تو جه به حجم تقاضا از سایر استانها  با بهره‌مندی از نیروهای متخصص و امین در آینده نزدیک اقدام به افتتاح  شعب دیگردر سایر استانهای ایران عزیز و حتی  سایر کشورها نموده تا در ارائه خدمات به هموطنان عزیز در سایر مناطق  نقشی پررنگتر داشته باشد.