طی آخرین خبرهای رسیده، ایالت آنتاریو دیروز مورخ ۳۰ آپریل مسیر مهاجرتی فارغ‌ التحصیلان فوق لیسانس (Masters Graduate) را بازگشایی کرد. گفتنی است این مسیر بلافاصله بعد از تکمیل ظرفیت مسدود شد. مسیر مهاجرتی Masters Graduate یا فارغ التحصیلان مقطع فوق لیسانس همانگونه از نامش بر می آید مسیری است مختص دانشجویان خارجی که در مقطع فوق لیسانس در ایالت آنتاریو تحصیل کرده و فارغ التحصیل شده اند.
این مسیر این فرصت را برای این دسته از فارغ التحصیلان فراهم می کند تا آنها بتوانند تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف استان آنتاریو و سپس اقامت دائم کانادا ارائه کنند. این مسیر مهاجرتی بین متقاضیان از محبوبیت بالایی برخوردار است چرا که نیازی به داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرمای آنتاریویی ندارد.
دیروز ظرفیت ۱۰۰۰ نفری این مسیر مهاجرتی تکمیل شد. ۵ مارچ بود که این مسیر مهاجرتی بازگشایی شده اما پس از دقایقی با مشکل فنی مواجه و سپس مسدود شده بود. در تاریخ ۵ مارچ ۳۳۳ نفر با موفقیت ثبت نام کرده بودند و در ۳۰ آپریل یعنی دیروز هم ۶۶۷ نفر و با این حساب مجموعاً تعداد نفرات به ۱۰۰۰ نفر می رسد.  
همانطور که برنامه مهاجرت استانی آنتاریو اعلام کرده متقاضیانی که با موفقیت ثبت نام کرده اند ظرف ۳ روز کاری از طرف e-Filing Portal شماره تاییدیه دریافت خواهند کرد. بعد از دریافت این شماره، ۱۴ روز فرصت دارند تا درخواست خود را به برنامه مهاجرت استانی آنتاریو ارائه کنند در غیر این صورت اعتبار ثبت نامشان منقضی خواهد شد.

مشاوره با پرشین مهاجر

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید :