با توجه به اینکه شرکت هواپیمایی Air Canada در حال گسترش خدماتش می باشد و همچنین نظر به بیانیه منتشر شده در هفته گذشته مبنی بر مذاکره این شرکت جهت ادغام با شرکت Air Transat که یکی دیگر از شرکت های هواپیمایی مستقر در کبک می باشد، نشان می دهد که Air Canada یکی از برترین شرکت های هواپیمایی آمریکای شمالی و کانادا به شمار می‌رود.
این شرکت که سابقاً دولتی بوده، همچنین یکی از کارفرمایان پیشرو در کانادا نیز می باشد. به گفته The Globe and Mail، شرکت Air Canada مدعی عنوان “ابرستاره” (Megastar) می باشد و همچنین این شرکت به عنوان یکی از بهترین محیط های کاری مونترال در ماه ژانویه شناخته شده است.
همزمان با رشد و توسعه این شرکت، برخی فرصت های شغلی نیز برای کارجویان فراهم شده است. در حال حاضر بیش از 70 موقعیت شغلی در 19 بخش مختلف در وب سایت Air Canada وجود دارد. اگر به صنعت هواپیمایی علاقمند هستید اکنون زمان آن رسیده تا آن را دنبال کنید.
آژانس های خدمات مشتریان فرودگاهی بیشترین آمار تقاضا را دارند. در این زمینه مشاغل دائمی و پاره وقت فراوانی در سراسر آمریکای شمالی وجود دارند که معروف ترین آنها مربوط به شهرهای Fort Lauderdale در فلوریدا و لس آنجلس در کالیفرنیا می باشد.
تعداد انگشت شماری از مشاغل در بخش فناوری اطلاعات و خدمات پروازی وجود دارد. در همین حال، برای بخش تاسیسات و تعمیر و نگهداری نیز 17 نیروی کاری مورد نیاز می باشد.
براساس اطلاعات وب سایت Air Canada، این شرکت طیف گسترده ای از مزایا از جمله خدمات بهداشتی، طرح های بیمه‌ای، مزایای سفر، طرح های بازنشستگی و خدمات ایام تعطیلات را به کارکنانش ارائه می دهد. همچنین عنوان شده کارکنان Air Canada عاشق سفر هستند چرا که این شرکت یکی از سخاوتمندانه ترین طرح ها را در میان خطوط هواپیمایی برای سفر کارمندانش در نظر گرفته است، به این صورت که به پرسنل و اعضای خانواده درجه یک آنها نرخ های ویژه بلیط هواپیما ارائه می دهد.
علاوه بر تمامی موارد ذکر شده، آنها می توانند از طریق شرکای Air Canada از تخفیف در اجاره اتومبیل، اقامت در هتل، بسته های ویژه تعطیلات و اپراتورهای تور بهره مند شوند. این موقعیت می تواند فرصت خوبی برای جهانگردی در حین کار کردن در یکی از شرکت های معتبر هواپیمایی کانادا باشد.

مشاوره مهاجرتی

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید :