ایالت بریتیش کلمبیا برای متقاضیان اکسپرس اینتری، Skills Immigration و جریان کارآفرینی دعوتنامه صادر کرد.

جمعا 31 دعوتنامه در تاریخ 12 دسامبر 2018 برای متقاضیان اکسپرس اینتری و Skills Immigration از طریق برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا صادر شده است. که حداقل امتیاز 85 برای متقاضیان اسکیلد ورکر و حداقل امتیاز 95 برای دسته های دانشجویان بین المللی، Skills Immigration و اکسپرس اینتری، مورد نیاز بوده است.

اشخاص مشتاق مهاجرت به کانادا از طریق جریان اکسپرس اینتری و تجربیات کاری، ابتدا باید با استفاده از سیستم ثبت نام آنلاین استان بریتیش کلمبیا، یک پروفایل ایجاد کنند و فرم ثبت نام را تکمیل کنند. امتیاز پروفایل متقاضیان توسط شاخصه های متفاوتی مانند تحصیلات، سابقه کاری و دیگر فاکتورها محاسبه می شود.

برنامه اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا با سیستم برنامه اکسپرس اینتری دولت فدرال هماهنگ شده است، که استخر کاندیدا را برای ۳ شاخه اصلی مهاجرت در دسته های اقتصادی مدیریت می کنند.

  • دسته افراد دارای تجربه کاری (The Federal Skilled Worker Class)
  • دسته افراد دارای تجربه فنی مانند جوشکاری (Federal Skilled Trades Class)
  • دسته افراد دارای سابقه کار کانادایی (Canadian Experience Class)

توجه داشته باشید که به داوطلبان اکسپرس اینتری دارای دعوتنامه استانی، علاوه بر امتیازاتی که از سیستم امتیازبندی اکسپرس اینتری دریافت می کنند، ۶۰۰ امتیاز دیگر تعلق میگیرد که باعث می شود به روند برنامه اقامت دائمشان سرعت داده شود. به این معنی که به صورت تضمینی در ۶ ماه یا کمتر، مراحل دریافت اقامت دائم آنها کامل می شود.

کاندیدایی که برای برنامه مهاجرت استان بریتیش کلمبیا اقدام می کنند، به طور کلی نیازمند یه پیشنهاد شغلی تمام وقت از یک کارفرما در داخل استان هستند.

همچنین تعداد 25 دعوتنامه با حداقل امتیاز 110، برای متقاضیان کارآفرینی این استان ارسال شده است. برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا برای آندسته از متقاضیانیست که دارای سابقه مدیریت باشند و آماده راه اندازی و مدیریت یک بیزینس در این استان باشند.

حداقل امتیاز دریافت دعوتنامه در هر دسته بندی، در برداشت 12 دسامبر 2018 به شرح زیر هستند:

تعداد برداشتحداقل امتیاز لازمدسته متقاضیانتاریخ برداشت
 

31

Skills Immigration and Express Entry BC

25 Entrepreneur Immigration

 

85

EEBC – Skilled Worker

December 12, 2018
95
EEBC – International Graduate
85
SI – Skilled Worker
95
SI – International Graduate
110
Entrepreneur Immigration

فرم مشاوره با پرشین مهاجر

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید :