ویزای طلایی پرتغال - فقط با سرمایه گذاری 280 هزار یورو

چرا پرتغال

پرتغال به دلیل اینکه یکی از گرمترین کشورهای اروپاست منظره حیرت انگیزی با صخره های کنار دریا و سواحل طلایی دارد. پرتغال فقط یکی از زیباترین کشورهای اروپا نیست بلکه چیزی بیشتر از زیبایی ظاهری دارد. از پایتخت  پر جنب و جوش  آن گرفته ( که سرشار از انرژی و خلاقیت است) تا سواحل آرام آن در آلگاروه. هر چیزی که در یک سفر اروپایی بدنبالش هستید می توانید در پرتغال بیابید.

جنوبی ترین نقطه پرتغال آلگاروه نام دارد که منشا برخی از سواحل زیبای جهان است. ساحل اصلی آلگاروه دیوار نقاشی شده ای از آب فیروزه ای  رنگ است  است که اطراف آن را صخره های تیز و غارهای دریایی احاطه کرده و در وسط اقیانوس صخره های بزرگ یافت می شود.  به استثنای روستاها و شهرهای کوچک ماهیگیران که زندگی سنتی دارند پرتغال بهترین تفریحات شبانه را به شما ارایه می دهد.

اگر به ماجراجویی علاقه دارید و دوست دارید که برای کسب تجربه سفر کنید نه برای تفریح، پرتغال بهترین گزینه برای شماست. پرتغال با جغرافیای منحصربفردش به یاد ماندنی ترین تجربه های اروپا را به شما پیشنهاد می دهد. کایاک سواری در مسیر غارهای دریای لاگوس، دوچرخه سواری در امتداد ساحل آلگاروه، پیاده روی در روتا ویسنتینا، همراه با لذت بردن از منظره دل انگیز است.

بدیهی است که پرتغال کشوری است که از طرح شما در لحظه ورودتان قدردانی می کند. کاشی های نگارنگ که به نمای شهر جلوه می بخشند، درهایی با رنگهای روشن که ورود شما را به بناهای تاریخی خوشامد گویی می کنند و خانه ها گچکاری شده سفید با سقفهای سفالی که تپه های سبز کشور را نقطه گذاری می کنند.

کشور پرتغال در اکتبر 2012 ، مجوز اقامت طلایی خود را برای سرمایه گذاران معرفی نمود. این ویزا تمام مزایای ویزای شینگن را دارد , به دارنده ویزا امکان می دهد تا با آزادی به 26 کشور عضو شینگن در اروپا برود. دارندگان ویزای طلایی به مجوز اقامت نیز دسترسی خواهند داشت و همچنین حق شهروندی پرتغال را با احتساب دوره های ماندن در این کشور پس از 6 سال اقامت کسب خواهند کرد.

راهی سریع برای اقامت پرتغال

شرایط

سرمایه گذاری به مدت شش سال، یا تا زمان صدور حق شهروندی، داشتن  حداقل 18 سال سن، نداشتن سوپیشینه (هم در کشور محل سکونت و هم در پرتغال)، شماره مالیاتی پرتغال (for investment Purposes)، داشتن پاسپورت معتبر، حساب بانکی، گواهی بیمه سلامت.

1.     پروژه

پروژه سرمایه گذاری، بازسازی هتل مجللی را دربر می گیرد که در سال 1902 ساخته شده و قرار است تبدیل به هتلی لوکس و Medical Spa   با 45 سوییت، Medical Spa، استخر سرپوشیده، رستوران مجلل، چندین باغ و اسکله رودخانه شود.

2.     برنامه سرمایه گذاری

 •   سرمایه گذاری: فقط  280,000 یورو
 •   نرخ بازگشت سرمایه: %5-4 در سال (بیش از 75000 یوزو سود سرمایه گذاری در 5 سال)
 •   تضمین بازگشت سرمایه: %100

3. سرمایه گذاری

 • –         این سرمایه گذاری برای ویزای طلایی پرتغال شرایط لازم را دارد.
 • –         کل مبلغ سرمایه 12.600.000 یورو است که به 45 قسمت 280.000 یورویی تقسیم می شود.
 • –         45 سرمایه گذار مالک کل ملک خواهند بود که شامل مناطق مشاع، رستوران، استخر شنا و  Medical Spa  است.
 • –          سرمایه گذاران می توانند به مدت 7 روز در سال در این هتل مجلل به صورت رایکان اقامت کنند.
 • –         برای هر سرمایه گذار سند مالکیت صادر می شود.
 • –         این 45 قسمت می توانند بصورت مجزا در هر زمانی فروخته شوند.
 • –         بازگشت 5% تضمینی از سال اول برای 12 سرمایه گذار اول
 • –         بازگشت 4% تضمینی که از سه سال اول عملیات هتل شروع می شود و 5% در سالهای بعد
 • –         تضمین بازگشت 100% سرمایه بعد از 6 سال
 • –         این پروژه واجد شرایط تشویقهای دولت است.
 • –         معافیت از مالیات بر معاملات ملکی
 • –         حمایت مالی سال 2020 از طرف اتحادیه اروپا برای پرتغال

4.خروج از پروژه

ضمانت بازگشت مبلغ پس از سال اول عملیات همراه با میزان پیشرفت پروژه به شرح زیر:

 1. –         پس از 1 سال: 180.000 یورو
 2. –         پس از 2 سال: 200.000 یورو
 3. –         پس از 3 سال: 220.000 یورو
 4. –         پس از 4 سال: 240.000 یورو

5.اقامت

از جولای 2015 دولت پرتغال راه حل جدیدی برای سرمایه گذاری معرفی کرد که درها را برای سرمایه گذاران بیشتر می گشاید. در حال حاضر اجازه اقامت پرتغال را می توان با سرمایه گذاری فقط به مبلغ   350.000 یورو برای ملکی با قدمت ساخت بیش از 30 سال یا 280.000 یورو در ملکی که بیرون از شهرهای اصلی واقع شده باشد گرفت. این قانون امکان احیای مراکز شهری و افزایش املاک و بخش گردشگری را فراهم می سازد. مهمترین مزایای این برنامه مبلغ پایین سرمایه گذاری در ملک، روند سریع اقامت و حداقل شرایط لازم برای گرفتن اقامت است. سرمایه گذاران و اعضای خانواده آنها بعد از 5 سال می توانند برای گرفتن اقامت دایم پرتغال و یکسال بعد از آن نیز برای گرفتن حق شهروندی اتحادیه اروپا اقدام کنند. روش ویزای طلایی پرتغال یکی از سریعترین و شفاف ترین برنامه های اروپاست.

لطفا در صورت دسترسی به نقدینگی لازم و تمایل به این سرمایه گذاری استثنایی که منجر به اقامت دائم پرتغال و متعاقب آن پاسپورت اتحادیه اروپا میشود همین امروز با ما تماس بگیرید.

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید :