پذیرش شماره 114 اکسپرس اینتری

دولت کانادا در جدیدترین پذیرش خود از سیستم اکسپرس اینتری که در تاریخ 3 آپریل برگزار شد، برای ۳۳۵۰ متقاضی دعوتنامه جهت تقاضا برای اخذ اقامت دائم کانادا صادر نمود. سازمان مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا تا به اینجای سال جاری میلادی، مجموعاً 24550 دعوتنامه جهت تقاضا (ITA) صادر نموده است.

لازم به ذکر است در این دوره از پذیرش نیز، حداقل امتیاز پذیرش شده نسبت به دوره قبل، کاهش یافته است. در سری قبلی پذیرش، حداقل امتیاز گرفته شده 451 بوده که در این دوره با 1 امتیاز کاهش، متقاضیانی که 451 امتیاز و بالاتر داشته‌اند را پذیرش کرده اند.

سازمان مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا در این پذیرش نیز از قاعده tie-break استفاده نمود. زمان استفاده شده، 9 ژانویه ۲۰۱9 بود. این موضوع بدین معنی است که تمام متقاضیانی که امتیازشان 451 و بالاتر بود و پروفایل خود را قبل از این تاریخ وارد صف انتظار اکسپرس اینتری کرده بودند در این دور از صدور دعوتنامه برای آنها دعوتنامه صادر شده است.

متقاضیان واجد شرایط در استخر کاندیدای اکسپرس اینتری، باید در یکی از دسته های زیر قرار گرفته باشند:

  • Federal Skilled Worker (FSW)
  • Federal Skilled Trades Class (FSTC)
  • Canadian Experience Class (CEC)

به داوطلبان اکسپرس اینتری بر اساس سیستم امتیاز بندی CRS از عدد ۱۲۰۰ امتیاز داده می شود که شامل فاکتورهایی مانند تحصیلات، سابقه کاری، سطح دانش زبان و دیگر فاکتورها می باشد.

متقاضیانی که دعوتنامه دریافت کرده اند، ۶۰ روز فرصت دارند تا مدارک مربوط به پرونده خود را تکمیل نمایند.

برای مشاهده جدول تعداد دعوتنامه ها و حداقل امتیازهای اکسپرس اینتری های گذشته، کلیک کنید.

مشاوره با پرشین مهاجر

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید :