پذیرش شماره 128 اکسپرس اینتری کانادا (skilled trades)

دولت کانادا در جدیدترین پذیرش خود از سیستم اکسپرس اینتری که در تاریخ 16 اُکتبر 2019 برگزار شد، بار دیگر برای 500 متقاضی دعوتنامه جهت تقاضا برای اخذ اقامت دائم کانادا صادر نمود. با این حساب سازمان مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا، از ابتدای سال جاری میلادی تا کنون مجموع دعوتنامه ها را به 66,800 رسانده است. کانادا قصد دارد تا انتهای سال ۲۰۱۹ مجموعاً ۸۱ هزار و ۴۰۰ مقیم دائم جذب کند که نسبت به سال ۲۰۱۸ افزایش ۶ هزار و ۵۰۰ نفری را داراست. البته با توجه به پذیرش های انجام شده تا کنون، پیش بینی میشود که IRCC تا پایان سال 2019 پذیرش های خود از سیستم اکسپرس اینتری را به عدد 89,800 برساند.
لازم به ذکر است در این دوره از پذیرش نیز، که فقط مختص Skilled Trades ها بوده حداقل امتیاز، 357 بوده است. پذیرش انجام شده شماره 128، 20امین پذیرش اکسپرس اینتری در سال 2019 بوده است.
سازمان مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا در این پذیرش نیز از قاعده tie-break استفاده نمود. زمان استفاده شده، 4 مارچ 2019 بود. این موضوع بدین معنی است که تمام متقاضیانی که امتیازشان 357 و بالاتر بود و پروفایل خود را قبل از این تاریخ وارد صف انتظار اکسپرس اینتری کرده بودند در این دور از پذیرش ها، برای آنها دعوتنامه صادر شده است.
متقاضیان واجد شرایط در استخر کاندیدای اکسپرس اینتری، باید در یکی از دسته های زیر قرار گرفته باشند:

  • Federal Skilled Worker (FSW)
  • Federal Skilled Trades Class (FSTC)
  • Canadian Experience Class (CEC)

به داوطلبان اکسپرس اینتری بر اساس سیستم امتیاز بندی CRS از عدد ۱۲۰۰ امتیاز داده می شود که شامل فاکتورهایی مانند تحصیلات، سابقه کاری، سطح دانش زبان و دیگر فاکتورها می باشد.

متقاضیانی که دعوتنامه دریافت کرده اند، ۶۰ روز فرصت دارند تا مدارک مربوط به پرونده خود را تکمیل نمایند.
برای مشاهده جدول تعداد دعوتنامه ها و حداقل امتیازهای اکسپرس اینتری های گذشته، کلیک کنید.
مشاوره با پرشین مهاجر

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید :