میانگین اجاره بهای شهرهای کانادا در آپریل 2019بر اساس آخرین گزارش وب سایت PadMapper، اجاره خانه اغلب شهرهای کانادا در همان جایگاهی که ماه قبل داشتند قرار گرفتند و در مجموع 4 شهر شاهد روند افزایشی و 3 شهر دارای روند کاهشی بوده و 17 شهر بدون تغییر باقی ماندند.
PadMapper اعلام نموده که این یکی از با ثبات ترین ماه های سال 2019 بوده که تا به حال این کشور به خود دیده است.
5 بازار گران اجاره کانادا نیز بدون تغییر نسبت به ماه قبل باقی ماندند.
در این ماه (آپریل 2019) اجاره آپارتمان یک خوابه در شهر تورنتو، که عنوان گران ترین شهر کانادا را داراست؛ 2،260 دلار و اجاره آپارتمان دو خوابه 2،850 دلار بود.
همچنین در شهر ونکوور که در جایگاه دوم گران ترین بازار اجاره کانادا قرار دارد، اجاره بهای آپارتمان دو خوابه با کاهش 4.9 درصدی به 3،100 دلار رسید و نرخ اجاره آپارتمان یک خوابه نیز در سطح شهر 2،100 دلار ثابت باقی ماند.
شهر برنابی (Burnaby) که در رتبه سوم قرار دارد نیز شاهد ثبات قیمت ها بود. اجاره آپارتمان یک خوابه به میزان 1،570 دلار ثابت ماند و قیمت آپارتمان دوخوابه با افزایش حاشیه ای 0.4 درصدی به مبلغ 2،250 دلار رسیده است.
مونترال که در جایگاه چهارمین بازار گران اجاره قرار دارد، در ماه آپریل با کاهش قیمت روبرو بوده است. اجاره آپارتمان یک خوابه با 2 درصد کاهش به 1،470 دلار و قیمت آپارتمان دوخوابه با کاهش 3.9 درصدی به 1،710 دلار رسیده است.
ویکتوریا، در استان بریتیش کلمبیا، در رتبه پنجم این رتبه بندی قرار دارد. قیمت ها در این شهر نیز ثابت باقی مانده و اجاره بهای آپارتمان یک خوابه و دوخوابه به ترتیب 1،390 دلار و 1،730 دلار بوده است.
در این ماه شهرWindsor در آنتاریو، شاهد بیشترین رشد قیمت در سراسر کانادا بود به طوری که قیمت آپارتمان یک خوابه 5.6 درصد افزایش داشته است.
البته جالب است بدانید که ارزان ترین آپارتمان اجاره ای یک خوابه نیز مربوط به شهر Windsor بوده و قیمت آن در حدود 760 دلار می باشد.

مشاوره با پرشین مهاجر

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید :