ویزای TRV

به جز شهروندان کانادایی و دارندگان اقامت دائم کانادا و تعدادی از کشورهای معاف از دریافت ویزا سایر افراد برای اهداف کوتاه مدت،مانند توریست ها ،کارگران موقت خارجی (افراد دارنده ی اجازه کار)نیاز به دریافت اقامت موقت دارند.

همه ی بازدیدکنندگان هنگام ورود باید ثابت کنند که هدفشان از ورود به کانادا جنبه ی موقتی دارد و دلایل موجه ای برای رفتن وبرگشتن خود ارائه دهند:

دلایل مناسب برای رفتن با استفاده از ویزای TRV مانند: دیدار خویشاوندان، حضور در نمایشگاه های مختلف، بازدیدهای بیزنسی، شرکت در کنفرانس، تحقیقی برای انجام فعالیت های تجاری و… و همچنین نشان دادن توان مالی قوی و یک شغل یا فعالیت تجاری قوی (ترجیحا” داشتن چندین کارمند در قالب یک فعالیت مجاز) می تواند شما را مجاز به دریافت این ویزا کند.

دلایل مناسب برای برگشت مانند: دلبستگی های نظیر داشتن شغل مناسب در کشور خود، خانواده، ملک و… .

شما با داشتن ویزای TRV برای مدت 5 سال (حداکثر تا پایان زمان پاسپورت) هرچند بار که مایل باشید می توانید به کانادا سفر کنید اما اجازه تحصیل و یا کار کردن را ندارید و در صورت نیاز باید نوع ویزای خود را تغییر دهید.

البته در نظر داشته باشید که با داشتن ویزای TRV، هر 6 ماه یک بار باید از خاک کانادا خروج کنید و سپس می توانید دوباره وارد کانادا شوید.

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید :